SleepMed Hybrid Premium dba o zdrowy sen swojego użytkownika nie tylko poprzez innowacyjny wkład, ale także właściwości prozdrowotne! Na nim można się nie tylko wyspać, ale również spokojnie odpocząć po całym dniu. W doskonały sposób potrafi się dopasować do ciała, a jego właściwości sprawiają, że idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Dlaczego? Przekonaj się o tym!

SleepMed Hybrid Premium – charakterystyka

SleepMed Hybrid Premium to materac pełen wielu niesamowitych właściwości. Wynikają one między innymi z wkładu, ponieważ zastosowano tutaj wkład kieszeniowy MPO, który stanowią sprężyny Multipocket. Sprężyny te osadzone są w osobnych kieszonkach, dzięki czemu redukują drgania oraz posiadają mniejszą średnicę od klasycznych. Zapewnia to większą stabilność i elastyczność punktową, którą docenią przede wszystkim pary. Poza tym wyróżnić tutaj można dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR odpowiedzialnej za sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia. Podobne właściwości ma pianka FlexiFoam z technologią Airforce, która stanowi innowacyjny typ pianki poliuretanowej. W SleepMed Hybrid Premium znaleźć można także termoelastyczną piankę VitaRest®, która reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała ludzkiego, idealnie się do niego dopasowując. Zapewnia również niesamowitą miękkość i wrażenie otulenia. To nie koniec niespodzianek, ponieważ jak wszystkie materace SleepMed zbudowany został z antyalergicznych materiałów. Odpowiednią wentylację zapewnia nie tylko technologia Airforce, ale także specjalne profilowania oraz nacięcia. Jednym z największych atutów materaca SleepMed Hybrid Premium są cztery twardości. Powstały one dzięki zastosowaniu ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, którą można wyjąć i przełożyć na drugą stronę materaca. W ten sposób można dostosować twardość pod swoje indywidualne preferencje. A to nie wszystko!

SleepMed Hybrid Premium – materac medyczny

Wyjątkowy materac medyczny - poznaj SleepMed Hybrid PremiumSleepMed Hybrid Premium posiada właściwości prozdrowotne, które w pozytywny sposób wpływają na stan zdrowia użytkownika. Przede wszystkim w idealny sposób podpiera oraz stabilizuje kręgosłup, pozwalając mu na fizjologiczne ułożenie się w linii prostej. Dzięki temu niweluje dolegliwości bólowe wynikające z chorób oraz schorzeń kręgosłupa, jednak to nie wszystko. Na materacu SleepMed Hybrid Premium mogą spać osoby chcące profilaktycznie zapobiegać rozwojowi wad postawy lub cierpiące na alergię. Aby materac miał status wyrobu medycznego w klasie I – tak jak SleepMed Hybrid Premium powinien przejść wiele restrykcyjnych testów oraz badań medycznych. Dodatkowo zaopatrzony powinien być w certyfikat jakości. Materace SleepMed spełniają wszystkie te warunki, a dodatkowo posiadają siedem stref twardości, które w jeszcze lepszy sposób pozwalają dopasować się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika. Tak więc dla kogo polecany jest materac SleepMed Hybrid Premium?

SleepMed Hybrid Premium – dla kogo? 

Materace do spania przede wszystkim powinny być dopasowane do potrzeb użytkownika – jego indywidualnych preferencji, wagi czy stanu zdrowia. Jednak na rynku są dostępne takie materace, jak SleepMed Hybrid Premium, które polecane są dla:

  • singli,
  • par,
  • osób cięższych,
  • alergików,
  • osób cierpiących na choroby oraz schorzenia kręgosłupa.

SleepMed Hybrid Premium to materac, który idealnie sprawdzi się w każdej sypialni niezależnie od wymagań użytkownika! Potrafi idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała, a do tego możliwa jest regulacja twardości według indywidualnych preferencji. Nie każdy materac oferuje tak wspaniałe cechy, dlatego warto przyjrzeć się dokładniej materacowi SleepMed Hybrid Premium.