Kupując materac dla osoby cierpiącej na różnego rodzaju alergie, zdecydowanie warto postawić na materace naturalne. Produkty te oprócz swoich odpowiednich dla alergika cech, są również bezpieczne dla otaczającego nas środowiska, co jest ich podwójną zaletą. Rozważasz zakup modelu Hilding Aspre? Sprawdź, czym on się charakteryzuje i czy będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Jak zbudowane są materace naturalne? 

Materace naturalne wyróżniają się swoimi wyjątkowymi właściwościami, dzięki czemu zapewniają komfort snu na wysokim poziomie. Dlatego wybierając materac naturalny zyskujesz taką samą jakość snu, jak w przypadku klasycznych modeli. Przy tym postawisz na produkt, który nie będzie szkodliwy dla środowiska. Do ich produkcji wykorzystano materiały pozostawiające mały ślad środowiskowy oraz pozbawiono je związków chemicznych. Ekologiczne podejście przy produkcji materaców naturalnych dotyczy również folii, w którą produkt jest pakowany. Powstała ona bowiem z materiału w 20% recyklingowego. Nie zapominajmy również o pokrowcu, w który został wyposażony każdy materac naturalny. Składa się on z bawełny organicznej oraz lnu. Dzięki temu skutecznie odprowadzana jest wilgoć, a co za tym idzie mamy gwarancję, że we wnętrzu materaca nie gromadzi się nadmierna wilgoć. Materiał ten posiada również właściwości termoregulacyjne.

Hilding Aspre – poznaj jego budowę

Materace naturalne dla alergików - czy warto kupić Hilding AspreMaterac Hilding Aspre zbudowany został z dwóch pianek. Pierwsza z nich to pianka NATURALIS®, która została nasączona olejkiem rycynowym. Dzięki temu materac jest dostosowany do skóry wrażliwej, ponieważ olejek ten posiada wiele właściwości antybakteryjnych oraz nawilżających. Po drugiej stronie materaca znajdziemy piankę HR Bio. Jej budowa umożliwia zachowania właściwej twardości i elastyczności materaca. Zaletą materaca Hilding Aspre jest również fakt, że jest on dwustronny. Oferuje twardość średnią oraz twardą, rozwiązanie to daje osobie śpiącej możliwość wybrania poziomu twardości, który najbardziej odpowiada jej indywidualnym preferencjom oraz jest dopasowany do jej aktualnej wagi. Ponadto materac został wyposażony w 7 stref twardości. Oznacza to, że każda ze stref odpowiada za podparcie danego odcinka ciała w poprawny dla niego sposób, zwiększając tym możliwości wypoczynku. Na materace naturalne Hilding Aspre otrzymujesz aż 15 lat gwarancji, dzięki czemu zyskujesz pewność, że produkt posłuży Ci przez wiele lat.

Materac dla alergika – na co zwrócić uwagę 

Model Hilding Aspre został zbudowany z pianki NATURALIS®, która zapewnia prawidłowe podparcie ciała oraz pianki HR Bio, która dzięki swojej budowie gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza we wkładzie. W przypadku alergików jest to niezmiernie ważne, ponieważ takie rozwiązanie daje pewność, że we wkładzie nie zgromadzi się nadmierna wilgoć i roztocza. Wybierając materac dla alergika, warto wziąć pod uwagę na to, aby był wyposażony on pokrowiec z możliwością prania. W przypadku Hilding Aspre pokrowiec zbudowany jest z takich surowców, jak len i bawełna organiczna. Wykazują one właściwości absorbujące nadmierną wilgoć oraz co najważniejsze można go wyprać w temperaturze 30°C, co zwiększa higieniczność wkładu.

Decydując się na nowy materac dla alergika oprócz wygody, ważnym aspektem jest to, aby postawić na produkt bezpieczny dla niego. Stawiając na model Hilding Aspre zaspokoimy obie te potrzeby, i zainwestujemy w materac bezpieczny dla środowiska.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/