Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, z czego zostały wykonane konkretne wyroby. Wielu konsumentów decyduje się wydać nieco więcej po to, by móc cieszyć się zakupem przez długie lata. Propozycją, która idealnie wpisuje się w ten trend jest materac naturalny – produkt niesamowicie wygodny i funkcjonalny, a jednocześnie przyjazny dla środowiska. 

Innowacyjność i funkcjonalność

Materace naturalne to produkty, które pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Zostały wprowadzone do sprzedaży z dwóch najważniejszych powodów. Po pierwsze, producent chciał, by dzięki nim każdy użytkownik czuł się dobrze i bezpiecznie – z założenia są to bowiem produkty niesamowicie wygodne, produkowane w oparciu o naturalne komponenty, których właściwości prozdrowotne są znane od wielu lat. Drugim powodem jest to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by produkty, które kupują tworzono z surowców pochodzących jedynie z certyfikowanych upraw. Nam, jako marce Hilding również na tym zależy, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań i nawiązaliśmy współpracę z dostawcami, którzy oferują jedynie produkty najwyższej jakości.

Wypełnienie ma znaczenie

Dlaczego warto kupić materace naturalne Dzięki Hilding Nevada poznasz odpowiedź!Jak wiadomo, w dużej mierze to właśnie wypełnienie odpowiada za poziom odczuwanego komfortu. W przypadku materaca Hilding Nevada niemal wszystkie właściwości są możliwe dzięki kilku starannie dobranym warstwom.

  • Naturalny lateks znajduje się na wierzchniej warstwie wyrobu, po twardszej stronie materaca. Jest to surowiec pozyskiwany jedynie z rygorystycznie wybranych i ściśle regulowanych plantacji. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a jednocześnie zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Jednocześnie jest to materiał bardzo elastyczny i sprężysty.
  • Sprężyny Multipocket to system, o którym słyszał prawdopodobnie każdy, kto rozgląda się za nowym podłożem do snu. Sprężyny o małej średnicy są umieszczone pojedynczo w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu pracują zupełnie niezależnie od siebie. Dzięki nim materac jest niesamowicie elastyczny punktowo i perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała użytkownika.
  • Pianka wysokoelastyczna HR znajduje się po drugiej stronie podłoża do snu. Posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu optymalna cyrkulacja powietrza jest utrzymana. Ponadto, została ona nasączona naturalnym olejem sojowym, który zastępuje chemiczne związki, dlatego podłoże Hilding Nevada jest w pełni bezpieczne dla alergików i nie wywołuje podrażnień na delikatnej skórze.

Komfort snu – co jeszcze ma na niego wpływ?

Odpowiednio dobrany materac jest bardzo ważny. To jednak nie wszystko! Na komfort snu wpływa jeszcze masa innych czynników, o których warto wiedzieć. Jest to przede wszystkim stelaż,  który powinien być funkcjonalny, trwały i wygodny. Istotne jest, aby był dopasowany do ramy i materaca – dzięki temu nie będzie się przesuwał i przez wiele lat utrzyma ciężar użytkowników. Nie sposób nie wspomnieć również o poduszce, której podstawowym zadaniem jest zapewnienie podparcia dla odcinka szyjnego. Kołdra musi być dopasowana do pory roku i preferencji użytkownika, natomiast pościel powinna być możliwie jak najbardziej przyjemna w dotyku. Należy zwrócić uwagę również na to, aby wietrzyć sypialnię przed snem, zasypiać w odpowiedniej pozycji ciała oraz dbać o możliwie regularny tryb życia. Nie bez znaczenia pozostaje odpowiedni styl życia oraz prawidłowe odżywianie – szczególnie w godzinach wieczornych.

Powyższe cechy to tylko niektóre zalety tego produktu! Jeśli szukasz materaca spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, koniecznie zwróć uwagę na Hilding Nevada.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/