Szukasz idealnej równowagi pomiędzy zdrowym snem a wygodą i swobodą ruchów? A może nie przekonują Cię materace sprężynowe? SleepMed Premium to wyrób, który świetnie sprawdza się w obu tych przypadkach. Jego bazę stanowi połączenie pianek o różnych właściwościach, które wzajemnie się dopełniają i tworzą podłoże do snu charakteryzujące się bardzo wysoką jakością i wspaniałymi cechami.

Z myślą o specjalnych wymaganiach

Inne oczekiwania wobec materaca mają te osoby, które cierpią z powodu chronicznego bólu pleców, a inne Ci, którzy nie posiadają specjalnych wymagań. W obu tych przypadkach warto jednak zwrócić uwagę na to, jakie korzyści mogą płynąć z prawidłowo dobranego podłoża do spania. Biorąc pod uwagę popularne przysłowie: zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć! Czym w takim razie wyróżnia się model SleepMed Comfort? Przede wszystkim tym, że powstał z trzech warstw innowacyjnych pianek, które osiągają łączną grubość równą 23 centymetry. Dwie warstwy to pianka wysokoelastyczna o różnych twardościach. To dzięki niej wyrób jest wytrzymały i odporny na odkształcenia, a dodatkowo idealnie podpiera ciało i pozwala na regenerację mięśni. Kolejna warstwa składa się z pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę oraz nacisk dopasowując się pod ich wpływem do naturalnych krzywizn sylwetki. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort użytkowania, na całej długości zastosowano siedem zróżnicowanych stref twardości, które mają za zadanie zapewnić indywidualne podejście dla każdej części ciała.

Nie dwa, a aż cztery zróżnicowane poziomy twardości

Poznaj nowy poziom komfortu z materacem SleepMed PremiumGdy słyszy się o różnych poziomach twardości w materacu, często myśli się o przeroście formy nad treścią. W końcu i tak ostatecznie śpi się tylko na jednej. Może i część osób właśnie tak robi, ale takie rozwiązanie jest idealne dla tych użytkowników, którzy jeszcze nie potrafią sprecyzować swoich preferencji. Dzięki temu mogą testować różne rozwiązania i wybrać to, które odpowiada im najbardziej. Fakt, iż materace SleepMed posiadają odpinany top regulujący twardość po obu stronach to innowacyjne rozwiązanie, które jest cenione głównie ze względu na to, jak wielką możliwość wyboru daje. Znajdą zastosowanie w sypialni dla gości, tym samym zapewniając komfort odwiedzających bez względu na ich wagę, wzrost oraz preferencje. To nowoczesna odpowiedź na zmieniające się potrzeby użytkowników. W dobie pracy i nauki zdalnej nietrudno o nabawienie się bólu pleców lub tak zwane “zasiedzenie” – ten wyrób jest ratunkiem na wszystkie dolegliwości tego typu.

Z uwagi na higienę

Bardzo ważne jest to, aby materac do spania nie nasilał alergii. Pokrowiec Merced wybrany jako okrycie modelu SleepMed Premium to miła i jedwabista tkanina zapewniająca wysoki komfort snu. Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim to, jak łatwo utrzymać ją w czystości. Została wyposażona w funkcjonalny zamek rozdzielczy, który znacznie ułatwia proces zdejmowania i zakładania jej z powrotem. To wszystko po to, aby pranie pokrowca nie było przykrym obowiązkiem, a jedynie przyjemnym procesem prowadzącym do utrzymania podłoża w czystości i świeżości. Bez obaw można go “wrzucić” do pralki i jeszcze tego samego dnia cieszyć się odświeżonym materacem. We wkładzie wyrobu utworzono też specjalne rowki, które zapewniają odpowiednią wentylację wewnątrz obiegu i przyczyniają się do tego, aby w produkcie nie tworzyły się i nie gromadziły szkodliwe mikroorganizmy.

Materace piankowe to produkty, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność na rynku. Warto zwrócić uwagę na te od zaufanego producenta cenionego od lat – właśnie takim wyborem będą materace wyprodukowane przez SleepMed.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/