Ból kręgosłupa doskwiera osobom w różnym wieku. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać o plecy nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. A w jaki sposób? Poprzez zainwestowanie w komfortowe podłoże do spania, jak chociażby materace SleepMed! Są to specjalistyczne produkty, które wyróżniają się licznymi właściwościami – jakimi? 

Materace SleepMed – najlepsze wsparcie dla kręgosłupa

Najlepsze wsparcie dla kręgosłupa są w stanie zagwarantować specjalnie stworzone w tym celu produkty, takie jak materace SleepMed. Na tle innych wyróżniają się właściwościami prozdrowotnymi, które zostały potwierdzone przez restrykcyjne testy i badania. Co więcej, mają status wyrobu medycznego, co nie tylko potwierdza prozdrowotny wpływ, ale również gwarantuje komfortowy wypoczynek. Jak zatem materace SleepMed oddziałują na kręgosłup? Otóż ich unikalna struktura, a także innowacyjne właściwości są w stanie:

 • idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika,
 • zapewnić odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa,
 • zminimalizować dolegliwości bólowe związane ze schorzeniami kręgosłupa,
 • redukować ryzyko pogłębienia się schorzeń,
 • zapewnić zdrowy, spokojny i regenerujący sen.

Materace SleepMed dla osób starszych i schorowanych!Jakie właściwości wyróżniają materace SleepMed? 

Na współczesnym rynku znajdziemy liczne produkty do spania, które między sobą różnią się budową, właściwościami i oferowanym komfortem. Decydując się na materace SleepMed, wybieramy nie tylko podłoże do spania ze statusem wyrobu medycznego, ale także materac:

 • posiadający regulowaną twardość, dzięki której każdy z nas jest w stanie odpowiednio dopasować go do swoich potrzeb oraz preferencji,
 • pokrowiec o właściwościach antyalergicznych (Probiotex) lub z efektem masażu (Merced),
 • wykorzystujący technologię Airforce, która znacząco wspomaga przepływ powietrza wewnątrz wypełnienia.

Zwiększ komfort snu i wybierz dodatkowo poduszki SleepMed!

Materace SleepMed to niewątpliwie jedno z najważniejszych elementów wyposażenia łóżka – jednak niejedyne. Na równie dużą uwagę zasługuje poduszka, która odpowiada za prawidłowe wsparcie kręgosłupa szyjnego, a także stabilizację barków i głowy. W ten sposób jesteśmy w stanie zminimalizować poranne bóle głowy oraz sztywność karku. W ofercie SleepMed znajdziemy modele o uniwersalnym kształcie, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiału. Ponadto, poduszka SleepMed wyróżnia się:

 • hipoalergicznością,
 • odpowiednią wentylacją,
 • możliwością ściągnięcia i wyprania pokrowca.

Zdrowy i spokojny sen jest ważny w każdym wieku, dlatego warto już dziś sprawdzić, które materace SleepMed sprawdzą się w naszej sypialni. W ten sposób nie tylko wyśpimy się w komfortowych warunkach, ale również zadbamy o swoje plecy.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/