Wybór odpowiedniego materaca od pierwszych dni życia to spore wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą propozycją idealnego produktu dla twojego malucha.

Zachowanie czystości i świeżości

Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania pokoju i miejsca do spokojnego snu i zabawy dla twojego niemowlaka, świetnym wyborem będzie dwustronny materac Hilding Dobranocka. Spełnia on wszelkie oczekiwania i wymagania, stawiane produktom tego typu. Jest nieprzemakalny, więc sprawdzi się idealnie dla noworodków. Ponadto, innowacyjny pokrowiec Lotus pomaga rodzicom w utrzymaniu czystości materaca. Można prać go w temperaturze do 40 stopni C. Materac Hilding Dobranocka zachowuje swoją pierwotną formę na długo i nie jest podatny na odkształcenia, co zapewnia wygodę użytkowania przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Zadbanie o kręgosłup niemowlaka

Hilding Dobranocka - idealny materac dla niemowlakaMaterace Hilding zadbają o najwyższy komfort i bezpieczeństwo twojego maluszka. Produkt jest odpowiedni i przystosowany dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Wspomaga prawidłowy rozwój kręgosłupa i nie powoduje problemów w procesie wzrostu noworodka. Został wykonany z elastycznej i wyprofilowanej pianki Flexifoam. Zwrócono też uwagę, aby materac był średniotwardy i skutecznie amortyzował plecy dziecka. Surowce, z jakich materac jest wykonany, zostały profesjonalnie dobrane, by zapewnić noworodkowi spokojny sen i gwarancję wypoczynku. Produkcja materaca Hilding Dobranocka przebiegała bardzo starannie – został on sprawdzony za pomocą urządzenia wykrywającego metale, by zapewnić dziecku całkowite bezpieczeństwo.

Jakość materaca potwierdzona certyfikatem

Materac Hilding Dobranocka otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co powoduje, że można obdarzyć go i jego producentów całkowitym zaufaniem. Co więcej, wyróżnia się też Certyfikatem Oeko-Tex, dzięki któremu możesz mieć pewność, że materac został wykonany z materiałów wolnych od szkodliwych substancji, które mogłyby niekorzystnie wpływać na zdrowie i rozwój dziecka. Będzie on również odpowiedni dla alergików, z uwagi na odpowiedni pokrowiec – nie zawiera on w sobie surowców, mogących wywoływać niepożądane rekacje alergiczny u noworodków, np. w postaci wysypki.

Pamiętaj, że odpowiedni dobór materaca dla twojego nowonarodzonego dziecka to inwestycja na lata. Warto zdecydować się na produkt, który będzie dostosowany do wszystkich potrzeb malucha i zapewni mu szczęśliwy rozwój i bezpieczeństwo. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem produktu Hilding Dobranocka, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, oferującego materace do spania. W razie wszelkich pytań i wątpliwości, skontaktuj się z nami. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/